Bracket
Round of 16
 
GANKHUYAG Naranbat
BYE
 
MARGIEV Vasilii
Match 2 (26 Jul 16:01)
TSAI Wei-Lun
 
FRABETTI Mario Alexandre
Match 3 (26 Jul 16:02)
PETERSEN Joshua Michael
 
CASTRO AGUILAR Juan Carlos
Match 4 (26 Jul 16:03)
SLEPCHENKO Dmytro
 
KARAEV Alan
BYE
 
DUGERSUREN Natsagdorj
Match 6 (26 Jul 16:05)
VERESIUK Oleksandr
 
GNEITING Kelly Leo
Match 7 (26 Jul 16:06)
ULAMBAYAR Byambajav
 
EL AZAZI EL-SAYED ALI El-Sayed Moustafa
Match 8 (26 Jul 16:07)
MATSUNAGA Mutoshi
 
 
 
GANKHUYAG Naranbat
Repechage Match 1 (26 Jul 16:15)
TSAI Wei-Lun
 
FRABETTI Mario Alexandre
Repechage Match 2 (26 Jul 16:16)
CASTRO AGUILAR Juan Carlos
 
VERESIUK Oleksandr
BYE
 
ULAMBAYAR Byambajav
Repechage Match 4 (26 Jul 16:18)
EL AZAZI EL-SAYED ALI El-Sayed Moustafa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Quarterfinals
 
 
GANKHUYAG Naranbat
 
Match 1 (26 Jul 16:10)
 
MARGIEV Vasilii
 
 
 
FRABETTI Mario Alexandre
 
Match 2 (26 Jul 16:11)
 
SLEPCHENKO Dmytro
 
 
 
KARAEV Alan
 
Match 3 (26 Jul 16:12)
 
VERESIUK Oleksandr
 
 
 
ULAMBAYAR Byambajav
 
Match 4 (26 Jul 16:13)
 
MATSUNAGA Mutoshi
 
 
 
 
 
GANKHUYAG Naranbat
 
Repechage Match 1 (26 Jul 16:20)
 
FRABETTI Mario Alexandre
 
 
 
VERESIUK Oleksandr
 
Repechage Match 2 (26 Jul 16:21)
 
ULAMBAYAR Byambajav
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Semifinals
 
 
 
 
MARGIEV Vasilii
 
 
 
Match 1 (26 Jul 19:20)
 
 
 
SLEPCHENKO Dmytro
 
 
 
 
 
 
 
KARAEV Alan
 
 
 
Match 2 (26 Jul 19:21)
 
 
 
MATSUNAGA Mutoshi
 
 
 
 
 
MATSUNAGA Mutoshi
 
Repechage Match 1 (26 Jul 19:25)
 
GANKHUYAG Naranbat
 
 
 
SLEPCHENKO Dmytro
 
Repechage Match 2 (26 Jul 19:26)
 
ULAMBAYAR Byambajav
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Finals
 
 
 
 
 
 
 
 
MARGIEV Vasilii
 
 
 
 
 
 
 
Gold Medal Match (26 Jul 19:31)
 
 
 
 
 
 
 
KARAEV Alan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MATSUNAGA Mutoshi
 
 
 
Bronze Medal Match (26 Jul 19:30)
 
 
 
ULAMBAYAR Byambajav
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ranking
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KARAEV Alan
 
MARGIEV Vasilii
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MATSUNAGA Mutoshi
 
ULAMBAYAR Byambajav
 
 
 
 
 
Legend
Abbreviation Meaning
BYE winner, advance to next round without competing
Sponsors http://www.emcali.com.co/ http://www.sura.com/ http://www.la14.info/ http://www.postobon.com/ http://www.avianca.com.co/ http://www.tissot.ch/ http://www.comfandi.com.co/ http://carvajal.com.co/