Bracket
Round of 16
 
BOYKOVA Alina
Match 1 (26 Jul 12:40)
KOVAL Vera
 
MONTGOMERY WATANABE Luciana
Match 2 (26 Jul 12:41)
SOESANTO Charlotte Yen-Chen
 
YAMANAKA Miku
Match 3 (26 Jul 12:42)
MACIOS Magdalena Joanna
 
IARSHEVICH Tatiana
Match 4 (26 Jul 12:42)
QUIROZ MEDINA Karla Andreina
 
VOROBYEVA Nelli
Match 5 (26 Jul 12:43)
SANTILLAN Moira Denise
 
HUNG Shih-Ying
Match 6 (26 Jul 12:43)
TROSIUK Svitlana
 
IWAMOTO Yukina
Match 7 (26 Jul 12:44)
FORGO Fruzsina
 
CHRISNOS COLINA Milaidy Leonor
Match 8 (26 Jul 12:44)
SKIBA Monika Weronika
 
 
 
KOVAL Vera
Repechage Match 1 (26 Jul 12:55)
SOESANTO Charlotte Yen-Chen
 
YAMANAKA Miku
Repechage Match 2 (26 Jul 12:56)
QUIROZ MEDINA Karla Andreina
 
VOROBYEVA Nelli
Repechage Match 3 (26 Jul 12:57)
HUNG Shih-Ying
 
SKIBA Monika Weronika
Repechage Match 4 (26 Jul 12:58)
FORGO Fruzsina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Quarterfinals
 
 
KOVAL Vera
 
Match 1 (26 Jul 12:50)
 
MONTGOMERY WATANABE Luciana
 
 
 
YAMANAKA Miku
 
Match 2 (26 Jul 12:51)
 
IARSHEVICH Tatiana
 
 
 
VOROBYEVA Nelli
 
Match 3 (26 Jul 12:52)
 
TROSIUK Svitlana
 
 
 
IWAMOTO Yukina
 
Match 4 (26 Jul 12:53)
 
SKIBA Monika Weronika
 
 
 
 
 
KOVAL Vera
 
Repechage Match 1 (26 Jul 13:00)
 
YAMANAKA Miku
 
 
 
VOROBYEVA Nelli
 
Repechage Match 2 (26 Jul 13:01)
 
SKIBA Monika Weronika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Semifinals
 
 
 
 
MONTGOMERY WATANABE Luciana
 
 
 
Match 1 (26 Jul 16:40)
 
 
 
IARSHEVICH Tatiana
 
 
 
 
 
 
 
TROSIUK Svitlana
 
 
 
Match 2 (26 Jul 16:41)
 
 
 
IWAMOTO Yukina
 
 
 
 
 
TROSIUK Svitlana
 
Repechage Match 1 (26 Jul 16:45)
 
KOVAL Vera
 
 
 
IARSHEVICH Tatiana
 
Repechage Match 2 (26 Jul 16:46)
 
SKIBA Monika Weronika
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Finals
 
 
 
 
 
 
 
 
MONTGOMERY WATANABE Luciana
 
 
 
 
 
 
 
Gold Medal Match (26 Jul 16:51)
 
 
 
 
 
 
 
IWAMOTO Yukina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KOVAL Vera
 
 
 
Bronze Medal Match (26 Jul 16:50)
 
 
 
IARSHEVICH Tatiana
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ranking
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
IWAMOTO Yukina
 
MONTGOMERY WATANABE Luciana
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KOVAL Vera
 
IARSHEVICH Tatiana
 
 
 
 
 
Sponsors http://www.emcali.com.co/ http://www.sura.com/ http://www.la14.info/ http://www.postobon.com/ http://www.avianca.com.co/ http://www.tissot.ch/ http://www.comfandi.com.co/ http://carvajal.com.co/