Bracket
Round of 16
 
ZHIGALOVA Anna
Match 1 (26 Jul 15:20)
KRZEMIEN Sylwia
 
BRISOLA FREITAS Natany
Match 2 (26 Jul 15:21)
RIVAS Melanie
 
YAROMKA Svitlana
Match 3 (26 Jul 15:22)
YACHI Asumi
 
CHENG Chiu-Jung
Match 4 (26 Jul 15:23)
MAKAI Erika
 
BURNS Natalie Kay
Match 5 (26 Jul 15:24)
KOVALENKO Olesya
 
HARTEVELD Francisca Lambertha Catharina
Match 6 (26 Jul 15:25)
KALLO Gyongyi
 
UETA Yuka
Match 7 (26 Jul 15:26)
SILVA Janaina Fernanda
 
KHISHIGDORJ Sunjidmaa
Match 8 (26 Jul 15:27)
CEDENO HENRIQUEZ Maria Alejandra
 
 
 
BRISOLA FREITAS Natany
Repechage Match 1 (26 Jul 15:35)
KRZEMIEN Sylwia
 
YACHI Asumi
Repechage Match 2 (26 Jul 15:36)
CHENG Chiu-Jung
 
HARTEVELD Francisca Lambertha Catharina
Repechage Match 3 (26 Jul 15:37)
BURNS Natalie Kay
 
UETA Yuka
Repechage Match 4 (26 Jul 15:38)
KHISHIGDORJ Sunjidmaa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Quarterfinals
 
 
ZHIGALOVA Anna
 
Match 1 (26 Jul 15:30)
 
BRISOLA FREITAS Natany
 
 
 
YACHI Asumi
 
Match 2 (26 Jul 15:31)
 
MAKAI Erika
 
 
 
KOVALENKO Olesya
 
Match 3 (26 Jul 15:32)
 
HARTEVELD Francisca Lambertha Catharina
 
 
 
UETA Yuka
 
Match 4 (26 Jul 15:33)
 
CEDENO HENRIQUEZ Maria Alejandra
 
 
 
 
 
KRZEMIEN Sylwia
 
Repechage Match 1 (26 Jul 15:40)
 
CHENG Chiu-Jung
 
 
 
HARTEVELD Francisca Lambertha Catharina
 
Repechage Match 2 (26 Jul 15:41)
 
KHISHIGDORJ Sunjidmaa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Semifinals
 
 
 
 
ZHIGALOVA Anna
 
 
 
Match 1 (26 Jul 19:00)
 
 
 
MAKAI Erika
 
 
 
 
 
 
 
KOVALENKO Olesya
 
 
 
Match 2 (26 Jul 19:01)
 
 
 
CEDENO HENRIQUEZ Maria Alejandra
 
 
 
 
 
CEDENO HENRIQUEZ Maria Alejandra
 
Repechage Match 1 (26 Jul 19:05)
 
CHENG Chiu-Jung
 
 
 
MAKAI Erika
 
Repechage Match 2 (26 Jul 19:06)
 
KHISHIGDORJ Sunjidmaa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Finals
 
 
 
 
 
 
 
 
ZHIGALOVA Anna
 
 
 
 
 
 
 
Gold Medal Match (26 Jul 19:11)
 
 
 
 
 
 
 
KOVALENKO Olesya
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CEDENO HENRIQUEZ Maria Alejandra
 
 
 
Bronze Medal Match (26 Jul 19:10)
 
 
 
KHISHIGDORJ Sunjidmaa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ranking
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZHIGALOVA Anna
 
KOVALENKO Olesya
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CEDENO HENRIQUEZ Maria Alejandra
 
KHISHIGDORJ Sunjidmaa
 
 
 
 
 
Sponsors http://www.emcali.com.co/ http://www.sura.com/ http://www.la14.info/ http://www.postobon.com/ http://www.avianca.com.co/ http://www.tissot.ch/ http://www.comfandi.com.co/ http://carvajal.com.co/